Informacje sportowe

•  Środkowa pomoc - Jakub Złotoś
  •  Lewa pomoc - Daniel Czokało
  •  Bramkarz - Dawid Pawlikowski
Żródło: Nauczyciele wychowania fizycznego                                          05.12.2007 r.

Wycieczki klas na Stadion Śląski w Chorzowie

Uczniowie  Szkoły  Podstawowej  nr  1  im.  Miłośników  Ziemi  Śląskiej,  w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła”, pojechali na wycieczkę na Stadion Śląski w Chorzowie.

Tam pod opieką pracowników Działu Promocji i Organizacji Imprez Stadionu Śląskiego zwiedzali: boiska treningowe, salę konferencyjną, szatnie zawodników oraz odbyli spacer po trybunach i koronie stadionu.

W sali konferencyjnej odbyła się pogadanka na temat „Bezpieczny stadion, kulturalne kibicowanie”. Dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa w trakcie imprez sportowych organizowanych na tego typu obiektach i zachowaniem się w sytuacjach niebezpiecznych.

Uczniowie   poznali   także   historię   stadionu   oraz  plany  rozbudowy  i zadaszenia obiektu.

Akcję rozpoczęły klasy IVA i IVB.

Dla pozostałych klas IV-VI również zostaną zorganizowane wyjazdy.

O terminach wyjazdów, klasy będą powiadamiane na bieżąco.

Ze sportowym pozdrowieniem

Nauczyciele wychowania fizycznego

Żródło: Nauczyciele wychowania fizycznego                                          02.10.2007 r.

Powrót do głównej zakładki "Informacje sportowe"