Dyrektor szkoły:

    

mgr Bogumiła Jendrzejewska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Wicedyrektorzy szkoły:

mgr Barbara Planta

Nauczyciel języka polskiego

mgr Grażyna Roter

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin

mgr

Malicka

Małgorzata

biblioteka

mgr

Bartkowska

Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

muzyka

mgr

Cichy

Ilona

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Dudziak

Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

lic

Fick

Marta

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Garcarczyk

Aurelia

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Głowacka

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Goik

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Jendrzejewska

Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Kapłańska

Beata

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Laska

Iwona

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Nawrath

Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Nowak

Lucyna

edukacja wczesnoszkolna

technika

mgr

Roter

Bożena

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Roter

Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Smolarz

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Stalmach

Ewa

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Więcławik

Karolina

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Zower

Urszula

edukacja wczesnoszkolna

mgr

Wylężek

Maria

historia

mgr

Skonieczna

Katarzyna

język angielski

mgr

Tosta

Barbara

język angielski

mgr

Wiśniewska

Alicja

język angielski

mgr

Kulig

Ilona

język polski

mgr

Olejniczak

Elżbieta

język polski

mgr

Planta

Barbara

język polski

mgr

Ziemba

Maria

język polski

mgr inż.

Nowak

Jolanta

matematyka

mgr

Osadnik

Beata

matematyka

mgr

Kanclerz

Irena

muzyka, religia

mgr

Konopka

Ewa

pedagog szkolny

mgr

Kołodziej

Bożena

przyroda

mgr

Wilk

Aleksandra

przyroda

mgr

Morcinek

Barbara

religia

mgr

Borys

Wioletta

świetlica

mgr

Kryściak

Jolanta

świetlica

lic. Synoczek Danuta świetlica

mgr

Drabek

Adam

wychowanie fizyczne

mgr

Iwan

Łukasz

wychowanie fizyczne

mgr

Janaszke

Damian

wychowanie fizyczne

mgr

Pyszny

Romuald

wychowanie fizyczne

mgr

Sparwasser

Dorota

wychowanie fizyczne

Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin

mgr

Czyżewska - Knap

Klaudia

plastyka

mgr

Ber

Dorota

język angielski

mgr

Józefowska

Katarzyna

język angielski

ks. mgr

Kwiecień

Grzegorz

religia

mgr

Folkert

Dorota

religia

 

 

Pracownicy administracji

 

Bartkowska

Zofia

intendent

 

Iwan

Wiesława

starszy referent

 

Kaniewska

Ewa

główna księgowa

 

Kołodziej

Teresa

starszy referent

Pracownicy obsługi

 

Bogusz

Stanisława

sprzątaczka

 

Boldt

Halina

sprzątaczka

 

Fister

Beata

szatniarz

 

Kawalec

Henryk

konserwator

 

Lazarewicz

Krystyna

sprzątaczka

 

Liczkowska

Krystyna

sprzątaczka

 

Michno

Karina

kucharka

 

Morawiec

Krystyna

portier

 

Nowacka

Małgorzata

pomoc kuchenna

 

Żyła

Renata

pomoc kuchenna

 

Fister

Ryszard

woźny