wrzesień'2013

BEZPIECZNA  DROGA  DO  SZKOŁY

Dnia 5 września 2013 r., w ramach corocznej akcji: BEZPIECZNA DROGA DO  SZKOŁY, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez policjantów, strażaków i pracowników Straży Miejskiej. W trakcie imprezy pierwszoklasiści zobaczyli film „Sznupek radzi. Jak być bezpiecznym na drodze”,  zapoznali się z należącymi do Policji i Straży Miejskiej sprzętem i radiowozami. Dzieci odwiedziły również Komendę Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i zobaczyli wyposażenie wozów strażackich. Ponadto wzięli udział w grach i zabawach sprawnościowych. Oprócz spotkania ze swoim ulubieńcem Sznupkiem, każdy uczeń otrzymał odblaskowe worki i opaski na rękę.

Impreza  została zorganizowana przez Urząd Miasta oraz świętochłowickie służby mundurowe.

Źródło i foto: B. Roter                                               08.09.2013 r.

powrót do poprzedniej strony