styczeń'2014

Sprawozdanie z przebiegu Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Prezent pod choinką”

W dwóch ostatnich tygodniach października w szkole została przeprowadzona zbiórka prezentów dla dzieci w pudełkach po butach.

W naszej szkole zebrano 25 prezentów. Zostały one przekazane ogólnopolskim  koordynatorom  akcji,  a  następnie  wysłane  do  Białorusi  i Rumunii. Za wszystkie prezenty dla dzieci oraz zaangażowanie w akcję serdecznie dziękuję.

Źródło: I. Cichy                                                         3.01.2014 r.

Dzień Babci i Dziadka w CKŚ „Grota”

Dnia 8  stycznia  2014  r.  uczniowie z klasy I a, I b, I c, VI b wystąpili w przedstawieniu słowno - muzycznym „Dla mojej babci i dziadka” zorganizowanym we współpracy z ZSO nr 2 i PM nr 7.

Mieszkańcy naszego miasta wypełnili po brzegi salę widowiskową CKŚ „Grota”.

Przedstawienie  przyszli  zobaczyć  m.in.  przedstawiciele  Rady  Miasta, w tym w-ce przewodnicząca RM p. Zofia Pogoda i p. Gerda Król oraz radni: p. Jadwiga Garbaciok, p. Henryk Kurek, p. Jerzy Wawrzyczek.

Podczas występu uczniowie przypomnieli krótką historię powstania dzielnic naszego miasta, a następnie zaprezentowali wiersze, utwory na gitarę  oraz  tańce  i  piosenki  skierowane  głównie  dla  babć i dziadków z okazji zbliżającego się święta.

Źródło i foto: B. Roter                                               11.01.2014 r.

powrót do poprzedniej strony